Bilety Bilety

Każda impreza, którą organizujemy jest dla nas wyjątkowa.

Także dla lokalnych społeczności to niezapomniane, często historyczne wydarzenia.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2014-09-05

Przed koncertem IL Divo: Wyżywienie na własną rękę. Aż 18 pomieszczeń dla zespołu

Zespół IL Divo na koncert w Polsce przyjedzie z własnym cateringiem. Od organizatora śpiewacy oczekują aż 18 pomieszczeń na terenie Atlas Areny. Każdy z artystów będzie miał oddzielną garderobę. 
 
Organizatorzy koncertu IL Divo na terenie hali muszą przygotować łącznie 18 pomieszczeń dla międzynarodowej grupy wokalnej. Jedno z pomieszczeń to tak zwany "Green Room", z którego mogą korzystać artyści i ich rodziny. W tej chwili trudno powiedzieć, czy muzycy będą przyjmować w Łodzi gości. 
 
- Poza tym, musimy przygotować oddzielne garderoby dla każdego ze śpiewaków, jedno pomieszczenie dla gościa specjalnego koncertu, którym będzie Lea Salonga, dwa duże pomieszczenia dla orkiestry, po jednym dla dyrygenta i dyrektora muzycznego, pokój garderobiany i kilka pokojów dla managementu zespołu – wymienia Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która jest organizátorem wrześniowego koncertu. - Tak duża liczba pomieszczeń to cecha charakterystyczna koncertów, które odbywają się z udziałem orkiestry – dodaje Marek Kurzawa, szef produkcji łódzkiego koncertu.
 
Ciekawostkę stanowi fakt, że organizator nie musi zapewniać zespołowi wyżywienia. Cateringiem do poszczególnych garderób zajmuje się produkcja IL Divo. 
 
- Musimy jednak zapewnić specjalny obszar, który będzie wykorzysytywany jako jadalnia dla wszystkich osób z produkcji i managementu. Tak samo jest w przypadku kuchni. Po naszej stronie jest też dostarczenie niezbędnego wyposażenia, a więc między innymo stołów, czy lodówek. Musimy także zadbać o dwóch asystentów cateringu, którzy bardzo dobrze posługują się językiem angielskim – wyjaśnia Janusz Stefański z Prestige MJM. 
 
Koncert IL Divo odbędzie się 28 września w hali Atlas Arena w Łodzi. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. 

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.