Bilety Bilety

Nadchodzące koncerty

Prestige MJM spełnia muzyczne marzenia. Zapraszamy do Polski zarówno światowe legendy jak i artystów młodego pokolenia, którzy nigdy dotąd nie występowali w naszym kraju.
Zobacz pozostałe wpisy

 

2020-02-12

Kings of Leon – bilety w sprzedaży

Amerykański zespół po raz pierwszy przyjedzie do Wrocławia. Koncert odbędzie się 24 czerwca tego roku, a jego początek zaplanowany jest na godzinę 21:30. Bilety trafiły już do sprzedaży.

 

Bilety Kings of Leon

 

Kings of Leon pojawili się w ostatnim czasie jako headlinerzy największych festiwali na całym świecie, w tym: Lollapaloza w Brazylii, Chile i Niemczech, a także Rock Wercher, Benicassim oraz Pal Norte w Meksyku z rekordową frekwencją 105 tysięcy fanów. Zespół był również główną gwiazdą festiwalu Reading & Leeds w Wielkiej Brytanii. Na swoim koncie formacja ma także występy na festiwalach w Glastonbury, Coachella, Lollapaloza Chicago & Rosklide. W Polsce panowie Followill również gościli zarówno na festiwalach jak i pojedynczych koncertach. Po raz pierwszy jednak wystąpią na Stadionie Wrocław. To będzie jeden z największych koncertów w historii Dolnego Śląska!

 

Bilety w cenie od 225 zł na koncert Kings of Leon trafiły już do sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem www.prestigemjm.com. Koncert odbędzie się 24 czerwca, a początek zaplanowany jest na godzinę 21:30, tak by wszyscy fani piłki nożnej mogli wcześniej zobaczyć mecz w fazie grupowej EURO 2020 pomiędzy Polską a Szwecją. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM, a na wydarzenie zaprasza Miasto Wrocław.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje
na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres e-mail.